«Благословенне Тернопілля»
admin 16.02.17
В «Українському домі» на Хрещатику,2 в самому серці України – Тернопільщина презентувала свої туристичні, етнічні, культурно-мистецькі та гастрономічні принади.

Презентація краю «Благословенне Тернопілля» відбулася 14 лютого. Захід такого рівня відбувся вперше і був спрямований на популяризацію Тернопільщини на всеукраїнському рівні.

Сотні людей, які закохані у наш край змогли ще раз оцінити красу землі з якої походить їх коріння. На гостину прибули і столичні жителі, які змогли побачити наше багатство, адже Тернопілля презентувало свою соціальну сторону - туризм, національний спадок, освіту, сакральну та замкову архітектуру.

«Благословенне Тернопілля» - це заявка на те, щоб про Тернопільську область дізналося якомога більше людей. Кияни та гості мали нагоду ознайомитися з Тернопільщиною ближче та спланувати дату, аби відвідати край особисто.

Національний заповідник «Замки Тернопілля» прийняв участь у даному заході і зарекомендував себе на достойному рівні. Представниками від заповідника стали – науковий співробітник Оксана Брегін та екскурсовод Ольга Поліщук. А також рицарський клуб «Збаразька дружина».

Участь заповідника у заході «Благословенне Тернопілля» гідно презентувало Збаражчину, і спрямувало свою роботу на популяризацію нашого краю та збільшення кількості відвідувачів.