Виставка Галини Михальської у Збаразькому замку
admin 17.11.17
На даний час у Збаразькому замку готується стаціонарна виставка Народного майстра Галини Михальської.

Галина Михальська народилася у с. Базаринці, Збаразького району, Тернопільської області.

З 2000 року почала цікавитися бісероплетінням. Поштовхом та натхненням до цього стала знахідка з бабусиної скрині. Перебираючи старі речі своєї прабабусі, знайшла сплетений з бісеру котильон. Перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, самостійно оволоділа навичками бісероплетіння. Починала із простих схем, і поступово оволодівала складними.

Починаючи з 2008 року Галина брала участь у районних, міжрайонних, обласних та міжобласних виставках та фестивалях, а саме: «Барвиста вишиванка», «Дзвони Лемківщини», «Тернопільські обереги», «Західноукраїнський туристичний фестиваль-виставка», «У Борщівському краю цвітуть вишиванки» та інших. Неодноразово виступала на місцевому та обласному радіо.

У 2009 році була організована персональна виставка у Збаразькому замку. У 2010 році була виставка в художньому музеї Тернополя. У 2012 робі була виставка в краєзнавчому музеї Тернополя. У 2012 році брала участь у Тернопільській передачі «Скарби роду». У 2013 році була запрошена на передачу «Ранок з ТТБ».

З 2015 року брала участь у виставці традиційного народного мистецтва, організованій Тернопільським осередком національної спілки майстрів України.

З 2015 року бере участь у виставці "Кращий твір року" м. Київ. У 2017 році брала участь у VIII Всеукраїнському фольклорно-етнографічному фестивалі ім. Василя Верховинця "Золоті ключі". У 2017 році неодноразово проводила майстер класи для дітей воїнів АТО.

З 2008 року і до сьогодні майстер народних художніх промислів художнього бісероплетіння. З 2015 року і до сьогодні атестована на Народного майстра Атестаційною комісією Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

З 2009 року і до сьогодні Галина Михальська працює керівником гуртка в Збаразькому районному комунальному будинку дитячої та юнацької творчості керівником гуртка "Бісероплетіння".