Аспен інститут та «Національна ідентичність»
admin 13.02.19
9-10 лютого у Збаразькому замку перебували учасники Аспен інституту. 9 лютого для гостей була проведена екскурсія Збаразьким замком, відбулась зустріч у міській раді, школі № 1 міста та у Збаразькій ЦБС.

10 лютого у Білокамінному залі Замкового палацу відбувся семінар «Національна ідентичність» у вигляді діалогу-обговорення складних суспільних тем та проблем. Учасниками семінару стали не лише самі члени Аспен інституту, а й міський голова Збаража Роман Полікровський з дружиною, голова Збаразької районної ради Світлана Боднар, журналістка «Народного слова» Ірина Сиско, Ремізова Оксана та інші.

Учасники семінару належать до різних сфер професійної діяльності, є активними учасниками громадського життя України і приїхали до Збаража з різних міст нашої країни. Зокрема: Давид Андрощук – інтерн: постійне представництво Україні при міжнародних організаціях у Відні, Австрія; молодий Європейський посол з України, проект «Східні сусіди ЄС». Гербіш Надійка – письменниця і перекладачка, фахівчиня з управління проектами в сфері міжнародних прав компанії Riggins Rights Management для Європи та Нордичних країн. Вікторія Ахмедова практикуючий періохірург, основний напрямок діяльності – реконструктивна хірургія, імплантація. Міріам Драгіна – журналіст, поет, радіоведуча, популяризатор науки, медіа-менеджер. Максим Ємельянов магістр міжнародних відносин, перекладач з англійської мови; радник Департаменту стратегічних комунікацій МЗС України. Завгородній Дмитро – директор з розвитку у мережі інноваційних шкіл ThinkGlobal, яка налічує 23 школи у 8 містах України, у яких загалом навчається майже 1000 дітей. Віталій Кіндратів – генеральний директор Директорату стратегічного планування та координації державної політики в галузі транспорту Міністерства інфраструктури України. Кандидат у майстри спорту України з рукопашного бою. Кольба Інга – магістр з міжнародного бізнесу та перекладач, керівник у команді studway.com.ua та голова ГО «Студвей». Юрій Марченко – головред інтернет-журналу Platfor.ma, ведучий «Радіо Аристократи» і «Вечірнього шоу з Юрієм Марченком» на Суспільному. Андрій Мельник – підприємець, меценат-початківець, соціально активний громадянин і людина, яка навчається протягом усього життя. Ірина Палько – керівник учбового центру компанії Luxoft Dnepr, Амбасадор и член СУП. Надія Перевізник – психолог, зробила кар’єру в креативних рекламних агенствах, потім перейшла всередину бізнесу як маркетолог, займається комунікаціями прицільно у громадсько-політичній сфері. Дмитро Романченко – маркетолог, який будує бренди нового часу для цифрової економіки. Засновник агенції маркетингу "Обрані". Працює в галузі створення стратегічного позиціонування і формування смислової платформи брендів. Задає новий контекст компаніям старого типу, перетворюючи їх в компанії нової формації. Олександр Савілов – співвласник та CEO мережі ресторанів здорового швидкого харчування Salateira, яка почала свою роботу наприкінці 2011 року, магістр Політології. Микола Сюсько – голова ГО «Простір молоді», провідний юрисконсульт Ужгородського торговельно-економічного інституту КНТЕУ, депутат ужгородської міської ради, радник з питань регіонального розвитку Закарпатського ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», проект U-lead з Європою Макс Трембанчук – лікар, підприємець.