Збаразький замок: українсько-польська Міжурядова Координаційна Рада
admin 22.03.19
Основною складовою регіональної політики України та західних областей в тому числі, є налагодження та подальша активізація міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

У п'ятницю, 22 березня Тернопільщина приймала учасників Українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва. Зустріч відбулася у Збаразькому замку під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслава Негоди. На чолі польської делегації - заступник Міністра внутрішніх справ і адміністрації РП, Голова польської частини Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва Рената Щенх. Участь у нараді взяли також голова обласної державної адміністрації Степан Барна, віце-маршалок Люблінського воєводства Збігнєв Войцеховскі, віце-Воєвода Підкарпатського воєводства Люцина Подхаліч. Обговорювали основні проблеми пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, методи запобігання та протидії правопорушенням під час перетинання українсько-польського кордону, питання транскордонного співробітництва та багато іншого.

Зауважимо, засідання вперше відбувалося на неприкордонній території.За матеріалами офіційної сторінки Тернопільської ОДА у facebook.