Новий сайт Заповідника

Шановні друзі та гості Заповідника, запрошуємо Вас познайомитись із оновленим сайтом Національного заповідника "Замки Тернопілля". Новий сайт працює за посиланням: http://zamky.te.ua/

УВАГА! УВАГА! УВАГА! Для відвідувачів Збаразького замку!

У четвер, 30 травня 2019 року з 14 год. Збаразький замок буде ЗАЧИНЕНИЙ для відвідувачів, у зв’язку із спец. обслуговуванням. Щиро перепрошуємо за тимчасові незручності!

Проект «Музика у замку»

19 травня 2019 року, у неділю, представники Рівненської обласної філармонії вдруге організували проект "Музика у замку".

Консорціум Українських та Варшавського університетів

У Тернопiльcькому нaцiонaльному педaгогiчному унiверcитетi ім. В. Гнатюка нa зaciдaннi зiбрaлиcь ректори з уciєї Укрaїни. Зaхiд вiдбувcя 15 трaвня в головному корпуci педунiверcитету тa в Бiлокaмiннiй зaлi Зaмкового пaлaцу мicтa Збaрaжa.

УВАГА! Для відвідувачів Збаразького замку!

У четвер, 23 травня 2019 року Збаразький замок буде ЗАЧИНЕНИЙ для відвідувачів, у зв’язку з проведенням Міжнародного форуму «Тернопільщина Invest 2019». Щиро перепрошуємо за тимчасові незручності!

Сесія ХХ Засідання Консорціуму Українських університетів та Варшавського університету

15 травня 2019 року у Білокамінній залі Замкового палацу міста Збаража відбудеться Сесія ХХ Засідання Консорціуму Українських університетів та Варшавського університету.

«Довбуш» - художній фільм, який зніматимуть у Збаразькому замку

ТОВ «Пронто Фільм», на замовлення Державного агентства з питань кіно, продовжує виробництво національного художнього фільму «Довбуш».