Конференція у Збаражі. ЗАПРОШУЄМО!

7-8 вересня 2017 року Національний заповідник «Замки Тернопілля» та Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin проводять І Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

«Україна очима редактора»

 

1-3 серпня відбувається прес-тур «Україна очима редактора». Учасниками даного заходу стали представники ЗМІ Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Сумської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Тернопільської областей.  

 

Археологічні дослідження Вишнівецького замку

Одним із напрямків діяльності Національного заповідника «Замки Тернопілля» - є реставрація та пристосування до потреб сучасності в туристичній галузі замків Середньовіччя та раннього Нового часу, а також проведення конче необхідних для цього наукових досліджень.

Туристична рада міст і регіонів

27 липня 2017 року у Збаразькому замку розпочала свою роботу 7 туристична рада міст і регіонів, яка функціонує при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Засідання Мінекономрозвитку

У четвер 27 липня 2017 року у Збаразькому замку відбудеться засідання Ради туристичних міст і регіонів за участі керівництва Мінекономрозвитку.

Андрій Рева у Збаразькому замку

17 липня 2017 року відбувся візит Міністра соціальної політики України.

Аланський меч поповнить музейну колекцію Заповідника

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна передав Генеральному директору Національного заповідника «Замки Тернопілля» Маціпурі Анатолію Вікторовичу безцінний музейний експонат – Аланський односторонній меч VI-VIII століть. Меч був подарований Першим віце-прем'єр-міністром – міністром економічного розвитку України, нашим земляком Степаном Івановичем Кубівим.