Аланський меч поповнить музейну колекцію Заповідника

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна передав Генеральному директору Національного заповідника «Замки Тернопілля» Маціпурі Анатолію Вікторовичу безцінний музейний експонат – Аланський односторонній меч VI-VIII століть. Меч був подарований Першим віце-прем'єр-міністром – міністром економічного розвитку України, нашим земляком Степаном Івановичем Кубівим.

Виїзна нарада у Збаразькому замку

У четвер 1 червня 2017 року, у Збаразькому замку відбулась виїзна нарада з питань збереження об’єктів культурної спадщини.

Hа Тернопільщині з робочим візитом побував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

30 травня 2017 року на Тернопільщині з робочим візитом побував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який відвідав Збаразький замок.  В Книзі почесних гостей залишив такий запис: «…Дух козацької вольниці, звитяги і слави нехай вічно витає у Збаражі на Тернопіллі і в Україні. Хай відроджений замок буде символом оновлення нашої країни…»

Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина Invest-2017"

У середу, 25 травня в Збаразькому замку відбулася офіційна зустріч керівництва держави, Тернопільської області з керівництвом та представниками дипломатичних установ, Міністерства закордонних справ України в рамках проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017». У форумі взяли участь представники 27 країн світу. Після урочистостей для закордонних гостей було проведено екскурсію експозиціями Збаразького замку.

Відкриття та посвячення бронзових погрудь наймолодших Героїв Небесної Сотні – юних збаражан Устима Голоднюка та Назарія Войтовича у Збаразькому замку.

У пятницю, 19 травня, в Збаразькому замку відбулося урочисте відкриття та посвячення бронзових погрудь (автор – заслужений скульптор України Руслан Вільгушинський) наймолодших Героїв Небесної Сотні – юних збаражан Устима Голоднюка та Назарія Войтовича.


Hапередодні відкриття нового туристичного сезону у Збаразькому замку відкрито нову експозицію українського рушника.

Hапередодні відкриття нового туристичного сезону у Збаразькому замку відкрито нову експозицію українського рушника. Найдавніший експонований рушник з 1916 року, домоткані рушники – з 30-років ХХ ст., а волинські і галицькі рушники—з другої половини ХХ століття. 

У середу, 24 травня 2017 р. Збаразький замок буде зачинений для відвідування туристів.