День туризму в Україні

Урочистості з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні відбулися сьогодні, 26 вересня, у Тернополі. Напередодні свята туристичну родину зібрав разом відділ туризму Тернопільської ОДА. Привітали працівників туристичної галузі з професійним святом та зі значними здобутками, які демонструє туристична галузь області протягом останнього часу, заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик та заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Крупа.

Увага!

Згідно наказу генерального директора Національного заповідника «Замки Тернопілля» від 18 вересня 2017 р. «Про встановлення цін», зміниться вартість квитків із 20 вересня 2017 р.

"Від Середньовіччя до Сучасності"

10 вересня у Збаразькому замку відбувся ІІІ Всеукраїнський історико-фольклорний мистецький фестиваль "Від Середньовіччя до Сучасності".

Спільна спадщина

7 вересня 2017 року у Органному залі Збаразького замку відбулася І Міжнародна конференція організована Національним заповідником «Замки Тернопілля» та Польським Товариством Мєшканьовим у Любліні «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід»

День Незалежності у Збаразькому замку

24 серпня 2017 року вся Україна, весь український народ відзначав найвеличніше, найпатріотичніше свято країни - День Незалежності. У рамках проведення урочистих заходів з нагоди 26-ої річниці Незалежності нашої держави було і відзначення свята замку у Збаражі.

День Незалежності України. Свято Збаразького замку

Розпочнеться святкова програма об 11.30 із молитви за Україну на площі перед пам’ятним знаком жертвам політичних репресій у Збаражі. Одночасно із заходами, передбаченими до Дня Незалежності, у Збаразькому замку у рамках проведення в області свят замків відбуватиметься свято Збаразького замку. Початок о 12-ій год.

Конференція у Збаражі. ЗАПРОШУЄМО!

7-8 вересня 2017 року Національний заповідник «Замки Тернопілля» та Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin проводять І Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».