Скульптурний пленер у Збаражі

 

Шановні відвідувачі Збаразького замку!!!!!

Шановні відвідувачі Збаразького замку!!!!! В суботу 11 серпня 2018 р. з 15.00 год. - 20.00 год. вхід на територію замку буде обмежено! Обслуговування туристів проводитись НЕ БУДЕ! Просимо вибачити за тимчасові незручності!

"Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича"

22 липня 2018 року о 16.00 год. у Збаразькому замку перебували учасники міжнародного пробігу антикварних автомобілів в Україні "Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича". Організаторами виступили міжнародний клуб CAAR (Клуб античних автомобілів та райдів – польський підрозділ, м. Варшава) та клуб АФК ЗАЗ Козак (м. Львів). 

Міжнародний ретро-автопробіг на Тернопільщині

22 липня 2018 року о 16.00 год. у Збаразькому замку перебуватимуть учасники автопробігуапланована виставка ретроавтомобілів в рамках міжнародного пробігу антикварних автомобілів в Україні "Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича". Організаторами виступають міжнародний клуб CAAR (Клуб античних автомобілів та райдів - польський підрозділ, м. Варшава) та клуб АФК ЗАЗ Козак (м. Львів).

 

 

НОВИЙ ЕКСПОНАТ У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ - ЛІЖКО "МІФ"

З 21 липня 2018 року туристичні відвідувачі Збаразького замку зможуть оглянути у Жовтій вітальні ліжко, що оздоблене основними сюжетами давньої української міфології. Автором роботи є український скульптор та художник, засновник жанру рельєфної пластикина шкірі Ігор Копчик. Власне він виконав тисненням на шкірі всі сюжети, а молоді митці Олександ Мазур та Юрій Корпан, випускники Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша, виготовили дубове ліжко особливої конструкції і виконали різьбу.

Археологічні дослідження Старозбаразької фортеці

На виконання плану Заповідника на 2018 рік, з 25 червня по 06 липня 2018 року  будуть проводитись археологічні  дослідження  Старозбаразької  фортеці.

У Вишнівецькому палаці відкрили відреставровану Дзеркальну залу!

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із послом США в Україні Марі Йованович 19 червня 2018 року відкрили відреставровану дзеркальну залу Вишневецького палацово-паркового комплексу. Відкриваючи дзеркальну залу резиденції князів Вишневецьких, Марина Порошенко наголосила, що така співпраця на міждержавному рівні надалі дозволить відновити і зберегти історичну та культурну спадщину України, яка є невід'ємною частиною світової історії.