Благодійна екскурсія у Збаразькому замку!

У Збаразькому замку у вівторок, 9 квітня, було проведено благодійну екскурсію для підопічних - осіб з особливими потребами та людей поважного віку Збаразького територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Алея пам’яті воїнів-уродженців Збаражчини.

На території замкового парку Національного заповідника "Замки Тернопілля" висадили Алею пам'яті Героїв Небесної Сотні, воїнів-уродженців Збаражчини, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Діти з Донбасу

У вівторок 26.03.2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учнів 7-9 класів та їхніх батьків із Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 (Луганської області).

Збаразький замок: українсько-польська Міжурядова Координаційна Рада

Основною складовою регіональної політики України та західних областей в тому числі, є налагодження та подальша активізація міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

Гості з Ізраїлю та Німеччини у Збаразькому замку

12 березня 2019 року Збаразький замок відвідали поважні гості – Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні – пан Джоел Ліон, керівник консульсько-правового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина – містер Йенс Краус-Массе, засновник та Голова ESJF Європейської Ініціативи  зі збереження єврейських кладовищ – рабин Ісаак Шапіра. У «Книзі почесних гостей» Національного заповідника «Замки Тернопілля» гості залишили свої відгуки.

Юлій Мамчур у Збаразькому замку

6 березня 2019 року Збаразький замок відвідали народний депутат Юлій Мамчур та легендарний кіборг Валерій Чоботаренко.

205 років з дня народження Кобзаря

У середу, 6 березня 2019 року, в Збаразькому замку відбулося відкриття виставки із фондів Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Із словом Кобзаря" та проведення Шевченківських читань, приурочених 205-річниці з дня народження українського Генія і Пророка Т.Г. Шевченка.