Збаразький замок: на порозі свят!

Замкове подвір’я та Замковий палац у Збаражі вже готові до Нового року та Різдва Христового.

Свято Миколая для дітей Заповідника

18 грудня 2018 року у Збаразькому замку для дітей працівників Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбулося театрально-концертне дійство.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у Збаразькому замку

17 грудня 2018 року у Збаразькому замку, у Білокамінній залі замкового палацу відбулося виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «На шляху діалогу, порозуміння та взаємодії».

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

16-17 грудня 2018 року Збаразький замок буде ЗАЧИНЕНО для відвідування у зв’язку з проведенням будівельно-ремонтних робіт та підготовкою до проведення новорічно-різдвяних свят. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Миколай у Збаразькому замку!

18 грудня 2018 року о 1500 год.  у Збаразькому замку для дітей працівників Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбудеться театрально-концертне дійство з нагоди свята Миколая.

Рада регіонального розвитку у Збаразькому замку

29 листопада 2018 році у Білокамінній залі Збаразького замку відбулося засідання Ради регіонального розвитку Збаразького району. Це перша рада регіонального розвитку, яка відбувається у районі. Попереду такі ж підсумки роботи за 2014-2018 роки - ще у 16-ти районах.

«Туристичний форум Тернопілля – 2018»

22 листопада 2018 року представники Національного заповідника «Замки Тернопілля» взяли участь у Туристичному форуму «Тернопілля – 2018», який розпочав свою роботу  в Українському домі «Перемога» м. Тернополя. Загалом форум триватиме три дні, на трьох локаціях – Тернопіль, Чортків та Заліщики.