Археологічні дослідження Старозбаразької фортеці

На виконання плану Заповідника на 2018 рік, з 25 червня по 06 липня 2018 року  будуть проводитись археологічні  дослідження  Старозбаразької  фортеці.

У Вишнівецькому палаці відкрили відреставровану Дзеркальну залу!

Дружина Президента України Марина Порошенко разом із послом США в Україні Марі Йованович 19 червня 2018 року відкрили відреставровану дзеркальну залу Вишневецького палацово-паркового комплексу. Відкриваючи дзеркальну залу резиденції князів Вишневецьких, Марина Порошенко наголосила, що така співпраця на міждержавному рівні надалі дозволить відновити і зберегти історичну та культурну спадщину України, яка є невід'ємною частиною світової історії.

"Дорогоцінності"

15 червня 2018 року у Замковому палаці міста Збаража відбулося відкриття виставки концептуального мистецтва "Дорогоцінності". 

До уваги відвідувачів!

У зв'язку з технічними причинами 19 червня Вишневецький палацово-парковий комплекс буде зачинений для відвідувачів.

"Тернопільщина Invest – 2018" у Збаразькому замку

24-25 травня 2018 року у  Збаразькому замку відбувся Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина Invest – 2018".

Туристичний сезон стартував у Національному заповіднику "Замки Тернопілля"

5-6 травня на території Збаразького замку – центрі Національного заповідника "Замки Тернопілля" зібралися гості з усіх куточків області, України та сусідньої Польщі – делегація з Болєславця, аби познайомитись із туристичним потенціалом нашого міста та краю. Оскільки вже стало традицією розпочинати туристичний сезон на Тернопільщині саме у Збаражі.

Оголошення!

У четвер, 24 травня Збаразький замок буде зачинений для туристичних відвідувачів із 9:00 до 17:00 в звязку з проведенням Міжнародного інвестаційного форуму "Тернопільщина Invest - 2018"