До УВАГИ відвідувачів Національного заповідника!

З 15 березня 2019 року змінюються ціни для відвідування туристами об’єктів Національного заповідника «Замки Тернопілля», а також - ціни проживання у готелі «Гетьман». Деталі на головній веб-сторінці Заповідника.

Національному заповіднику «Замки Тернопілля» - 25 років!

У п’ятницю, 22 лютого, у Збаразькому замку відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя створення Національного заповідника «Замки Тернопілля». А  напередодні святкування, 21 лютого – відбувся круглий стіл "З актуальних питань збереження та використання пам'яток культурної спадщини регіону, з нагоди 25-річчя створення Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Аспен інститут та «Національна ідентичність»

9-10 лютого у Збаразькому замку перебували учасники Аспен інституту.  9 лютого для гостей була проведена екскурсія Збаразьким замком, відбулась зустріч у міській раді, школі № 1 міста та у Збаразькій ЦБС. А 10 лютого у Білокамінному залі Замкового палацу відбувся семінар «Національна ідентичність» у вигляді діалогу-обговорення складних суспільних тем та проблем.

Збаразький замок: на порозі свят!

Замкове подвір’я та Замковий палац у Збаражі вже готові до Нового року та Різдва Христового.

Свято Миколая для дітей Заповідника

18 грудня 2018 року у Збаразькому замку для дітей працівників Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбулося театрально-концертне дійство.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій у Збаразькому замку

17 грудня 2018 року у Збаразькому замку, у Білокамінній залі замкового палацу відбулося виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «На шляху діалогу, порозуміння та взаємодії».

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

16-17 грудня 2018 року Збаразький замок буде ЗАЧИНЕНО для відвідування у зв’язку з проведенням будівельно-ремонтних робіт та підготовкою до проведення новорічно-різдвяних свят. Перепрошуємо за тимчасові незручності!