Наукові читання «Теребовлянський замок, як туристичний об’єкт»

У відповідності до плану роботи  Національного заповідника «Замки Тернопілля» на 2018 рік,  14 листопада 2018 року в залі Теребовлянського історико-краєзнавчого музею відбулися наукові читання на тему: «Теребовлянський замок, як туристичний об’єкт».

«Історико-культурні пам’ятки»

15 листопада 2018 року, в Чортківському інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ пройшов Круглий стіл на тему «Історико-культурні пам’ятки Чорткова». 
Проблеми та перспективи пізнання історії рідного краю, можливості пристосування та використання пам’яток Чорткова та їх музеєфікація, малодосліджені сторінки краєзнавства.

«Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід»

26 жовтня 2018 р. Національний заповідник «Замки Тернопілля» з Польським Товариством Мєшканьовим у Любліні і Представництвом Польської Академії Наук в м. Києві в Збаразькому замковому палаці  провели ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

«РЕВІТАЛІЗАЦІЯ»

26 жовтня 2018 року в Органному залі замкового палацу м. Збаража відбудеться конференція «Ревіталізація спільної українсько-польської спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

Бібліотека Національного заповідника «Замки Тернопілля» поповнилася новими унікальними виданнями

На цей раз книги заповіднику благодійно передав доктор філософії, президент компанії «Східноєвропейські можливості» (м. Сейнт-Альберт, Канада), директор Центру канадознавства Національного університету Острозька Академія Валерій Полковський.

СВЯТО ЗАМКУ У ВИШНІВЦІ

"Історична пам’ять Литви й України: спільний шлях від середньовіччя до сьогодення"

4 жовтня в 2018 року в Академічному корпусі Український католицький університет UCuniversity (м. Львів) відбувся науково-презентаційний круглий стіл – дискусія «Спільна історична пам’ять: актуалізація литовської культурної спадщини в Україні».