До уваги відвідувачів!

У зв'язку з технічними причинами 19 червня Вишневецький палацово-парковий комплекс буде зачинений для відвідувачів.

"Тернопільщина Invest – 2018" у Збаразькому замку

24-25 травня 2018 року у  Збаразькому замку відбувся Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина Invest – 2018".

Туристичний сезон стартував у Національному заповіднику "Замки Тернопілля"

5-6 травня на території Збаразького замку – центрі Національного заповідника "Замки Тернопілля" зібралися гості з усіх куточків області, України та сусідньої Польщі – делегація з Болєславця, аби познайомитись із туристичним потенціалом нашого міста та краю. Оскільки вже стало традицією розпочинати туристичний сезон на Тернопільщині саме у Збаражі.

Оголошення!

У четвер, 24 травня Збаразький замок буде зачинений для туристичних відвідувачів із 9:00 до 17:00 в звязку з проведенням Міжнародного інвестаційного форуму "Тернопільщина Invest - 2018"

"Вишиваний" ФЛЕШ-МОБ у Збаразькому замку

17 травня на подвір’ї Збаразького замку відбувся флеш-моб з нагоди Дня вишиванки, який щорічно припадає на третій четвер травня. 

"Посадити дерево…"

24 квітня у призамковому парку міста Збаража за ініціативи Обласного казначейства і підтримки Тернопільського обласного Управління лісового та мисливського господарства та за згодою генерального директора Національного заповідника "Замки Тернопілля" було висаджено ряд дерев та декоративних кущів. 

“На писанці долю пишуть”…

У цей передсвятковий час для працівників Національного заповідника “Замки Тернопілля” майстер художніх народних промислів, писанкарства, кандидат історичних наук Кватира Інна Павлівна провела майстер-клас з писанкарства.