Миколай у Збаразькому замку!

18 грудня 2018 року о 1500 год.  у Збаразькому замку для дітей працівників Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбудеться театрально-концертне дійство з нагоди свята Миколая.

Рада регіонального розвитку у Збаразькому замку

29 листопада 2018 році у Білокамінній залі Збаразького замку відбулося засідання Ради регіонального розвитку Збаразького району. Це перша рада регіонального розвитку, яка відбувається у районі. Попереду такі ж підсумки роботи за 2014-2018 роки - ще у 16-ти районах.

«Туристичний форум Тернопілля – 2018»

22 листопада 2018 року представники Національного заповідника «Замки Тернопілля» взяли участь у Туристичному форуму «Тернопілля – 2018», який розпочав свою роботу  в Українському домі «Перемога» м. Тернополя. Загалом форум триватиме три дні, на трьох локаціях – Тернопіль, Чортків та Заліщики.

Наукові читання «Теребовлянський замок, як туристичний об’єкт»

У відповідності до плану роботи  Національного заповідника «Замки Тернопілля» на 2018 рік,  14 листопада 2018 року в залі Теребовлянського історико-краєзнавчого музею відбулися наукові читання на тему: «Теребовлянський замок, як туристичний об’єкт».

«Історико-культурні пам’ятки»

15 листопада 2018 року, в Чортківському інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ пройшов Круглий стіл на тему «Історико-культурні пам’ятки Чорткова». 
Проблеми та перспективи пізнання історії рідного краю, можливості пристосування та використання пам’яток Чорткова та їх музеєфікація, малодосліджені сторінки краєзнавства.

«Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід»

26 жовтня 2018 р. Національний заповідник «Замки Тернопілля» з Польським Товариством Мєшканьовим у Любліні і Представництвом Польської Академії Наук в м. Києві в Збаразькому замковому палаці  провели ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

«РЕВІТАЛІЗАЦІЯ»

26 жовтня 2018 року в Органному залі замкового палацу м. Збаража відбудеться конференція «Ревіталізація спільної українсько-польської спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».