Бібліотека Національного заповідника «Замки Тернопілля» поповнилася новими унікальними виданнями

На цей раз книги заповіднику благодійно передав доктор філософії, президент компанії «Східноєвропейські можливості» (м. Сейнт-Альберт, Канада), директор Центру канадознавства Національного університету Острозька Академія Валерій Полковський.

СВЯТО ЗАМКУ У ВИШНІВЦІ

"Історична пам’ять Литви й України: спільний шлях від середньовіччя до сьогодення"

4 жовтня в 2018 року в Академічному корпусі Український католицький університет UCuniversity (м. Львів) відбувся науково-презентаційний круглий стіл – дискусія «Спільна історична пам’ять: актуалізація литовської культурної спадщини в Україні». 

"Від Середньовіччя до Сучасності"

В неділю, 23 вересня о 13.00 год у Збаразькому замку відбудеться традиційний фестиваль "Від Середньовіччя до Сучасності" за участі голови Тернопільської ОДА, представників Міністерства культури України, закордонних гостей. Запрошуємо усіх збаражан та гостей міста на це свято! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Скульптурний пленер у Збаражі

Шановні відвідувачі Збаразького замку!!!!!

Шановні відвідувачі Збаразького замку!!!!! В суботу 11 серпня 2018 р. з 15.00 год. - 20.00 год. вхід на територію замку буде обмежено! Обслуговування туристів проводитись НЕ БУДЕ! Просимо вибачити за тимчасові незручності!

"Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича"

22 липня 2018 року о 16.00 год. у Збаразькому замку перебували учасники міжнародного пробігу антикварних автомобілів в Україні "Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича". Організаторами виступили міжнародний клуб CAAR (Клуб античних автомобілів та райдів – польський підрозділ, м. Варшава) та клуб АФК ЗАЗ Козак (м. Львів).