Відкрилася виставка з фондів Львівського історичного музею

У травні 2010 року у виставковій залі Замкового палацу міста Збаража відкрилася виставка живопису XVII-XIХ століть із фондів Львівського національного історичного музею. На виставці експонуються портрети польської знаті та королів Польщі. Загалом - 33 полотна. Автор невідомий.

Фестиваль - 2010 тур-fest "Мандруємо замками Тернопілля"

18 квітня 2010 року у Збаразькому замку відбулось відкриття Нового туристичного сезону - 2010 тур-fest "Мандруємо замками Тернопілля". Пропонуємо фоторепортаж про цей фестиваль.

Відкриття Нового туристичного сезону - 2010 тур-fest

18 квітня 2010 року на території Збаразького замкового комплексу та Призамкового парку відбулося відкриття Нового туристичного сезону - 2010 тур-fest "Мандруємо замками Тернопіллля", який стане традиційним у нашому краї. Пропонуємо невеличкий фоторепортаж з фестивалю у Збаражі.

"Писанка – душа народу", "Христос Воскрес! Воскресла Україна"

З ініціативи Національного заповідника "Замки Тернопілля" та відділу освіти Збаразької РДА 26 березня 2010 року в фойє ІІ-го поверху Замкового палацу м. Збаража відбулося театралізоване дійство "Писанка – душа народу" та урочисте відкриття виставки творчих робіт учнів Бодаківської школи "Христос Воскрес! Воскресла Україна". У дійстві взяли участь директор Бодаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Пойдич та учні цієї школи. Ведучими свята були працівники НЗ "Замки Тернопілля" Оксана Брегін і Тетяна Федорів. Після урочистої частини присутні оглянули роботи молодих митців.

Форум «Регіони знань (Regions of Knowledge)

27 березня 2010 року в органному залі замкового палацу міста Збаража відбулося виїзне засідання Міжнародного наукового Форуму «Регіони знань (Regions of Knowledge):Україна в європейському просторі освіти, науки, інновацій для ревіталізації та процвітання територій», в якому взяли участь науковці та практики з Польщі та України.

Відкриття нового туристичного сезону – 2010

До уваги збаражан та гостей міста! 18 квітня Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно з Тернопільською облдержадміністрацією і Збаразькою міською Радою проводять урочисте Відкриття нового туристичного сезону – 2010. Святкування проходитиме на території Замкового палацу міста Збаража.

Відкриття виставки Олександри Зробок-Камінської

9 березня 2010 року у Замковому палаці м. Збаража відбулося урочисте відкриття виставки живопису нитками “Барвистий світ Кобзаря” Народного майстра України Олександри Зробок-Камінської (м.Львів), приуроченої до 196-ї річниці з нагоди дня народження Т. Г. Шевченка.