«Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід»

26 жовтня 2018 р. Національний заповідник «Замки Тернопілля» з Польським Товариством Мєшканьовим у Любліні і Польською Академія Наук в м. Києві в Збаразькому замковому палаці  провели ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію на тему: «Ревіталізація спільної українсько-польської історичної та культурної спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

«РЕВІТАЛІЗАЦІЯ»

26 жовтня 2018 року в Органному залі замкового палацу м. Збаража відбудеться конференція «Ревіталізація спільної українсько-польської спадщини: проблеми дослідження та міжнародний досвід».

Бібліотека Національного заповідника «Замки Тернопілля» поповнилася новими унікальними виданнями

На цей раз книги заповіднику благодійно передав доктор філософії, президент компанії «Східноєвропейські можливості» (м. Сейнт-Альберт, Канада), директор Центру канадознавства Національного університету Острозька Академія Валерій Полковський.

СВЯТО ЗАМКУ У ВИШНІВЦІ

"Історична пам’ять Литви й України: спільний шлях від середньовіччя до сьогодення"

4 жовтня в 2018 року в Академічному корпусі Український католицький університет UCuniversity (м. Львів) відбувся науково-презентаційний круглий стіл – дискусія «Спільна історична пам’ять: актуалізація литовської культурної спадщини в Україні». 

"Від Середньовіччя до Сучасності"

В неділю, 23 вересня о 13.00 год у Збаразькому замку відбудеться традиційний фестиваль "Від Середньовіччя до Сучасності" за участі голови Тернопільської ОДА, представників Міністерства культури України, закордонних гостей. Запрошуємо усіх збаражан та гостей міста на це свято! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Скульптурний пленер у Збаражі