Збаразький замок: українсько-польська Міжурядова Координаційна Рада

Основною складовою регіональної політики України та західних областей в тому числі, є налагодження та подальша активізація міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

Гості з Ізраїлю та Німеччини у Збаразькому замку

12 березня 2019 року Збаразький замок відвідали поважні гості – Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні – пан Джоел Ліон, керівник консульсько-правового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина – містер Йенс Краус-Массе, засновник та Голова ESJF Європейської Ініціативи  зі збереження єврейських кладовищ – рабин Ісаак Шапіра. У «Книзі почесних гостей» Національного заповідника «Замки Тернопілля» гості залишили свої відгуки.

Юлій Мамчур у Збаразькому замку

6 березня 2019 року Збаразький замок відвідали народний депутат Юлій Мамчур та легендарний кіборг Валерій Чоботаренко.

205 років з дня народження Кобзаря

У середу, 6 березня 2019 року, в Збаразькому замку відбулося відкриття виставки із фондів Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Із словом Кобзаря" та проведення Шевченківських читань, приурочених 205-річниці з дня народження українського Генія і Пророка Т.Г. Шевченка.

До УВАГИ відвідувачів Національного заповідника!

З 15 березня 2019 року змінюються ціни для відвідування туристами об’єктів Національного заповідника «Замки Тернопілля», а також - ціни проживання у готелі «Гетьман». Деталі на головній веб-сторінці Заповідника.

Національному заповіднику «Замки Тернопілля» - 25 років!

У п’ятницю, 22 лютого, у Збаразькому замку відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя створення Національного заповідника «Замки Тернопілля». А  напередодні святкування, 21 лютого – відбувся круглий стіл "З актуальних питань збереження та використання пам'яток культурної спадщини регіону, з нагоди 25-річчя створення Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Аспен інститут та «Національна ідентичність»

9-10 лютого у Збаразькому замку перебували учасники Аспен інституту.  9 лютого для гостей була проведена екскурсія Збаразьким замком, відбулась зустріч у міській раді, школі № 1 міста та у Збаразькій ЦБС. А 10 лютого у Білокамінному залі Замкового палацу відбувся семінар «Національна ідентичність» у вигляді діалогу-обговорення складних суспільних тем та проблем.