Вийшов 64-й номер Вісника Історії Краю

Вийшов 64-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю"

Вийшов 63 номер ВІК

Національним заповідником "Замки Тернопілля" випущено у світ 63 номер Вісника Історії Краю. 

Вийшов 62-й номер ВІК

Вийшов черговий 62-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" - Вісник Історії Краю.

Вийшов 61-й номер Вісника Історії Краю

Вийшов 61-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю"

Нові публікації НЗ "Замки Тернопілля"

З початку року вийшло з друку 59-й та 60-й номери газети "Вісник історії краю". Останній номер газети був присвячений виключно одному з найцікавіших замків області - Теребовлянському та одноіменному віддлу Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Археологічні розкопки на замках Тернопілля

Дослідження замків, палаців та інших оборонних споруд, що входять до складу Національного заповідника Замки Тернопілля було б не повним без такого важливого напрямку – як археологія. Розкопки, поряд з історичними джерелами та літописами не тільки дозволяють значно розширити межі пізнання про історико-культурні памятки регіону промовистими свідченнями знайдених артефактів, а й доповнити фондові збірки археологічних колекцій.

Галицька брама. Збараж

Заповідником видано з друку журнал «Галицька брама. Збараж». В даному журналі міститься ряд статей, присвячених історії міста Збаража, родоводу князів Збаразьких. Описано укріплення Збаразького замку, археологічні знахідки, монастир бернардинів, Свято-Преображенська церква та інші не менш цікаві сторінки з життя нашого краю. В журналі представлено багато фотографій, креслень, ілюстрацій.