Галицька брама. Замки Тернопілля

Спільно з громадською організацією «Інститут Львова» та львівським Ви-вом «Центр Європи» видано з друку журнал «Галицька брама. Замки Тернопілля».

Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі

Побачила світ книга  наукового працівника Вишневецького відділу Національного заповідника Шиян Л. М. «Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі». В даній монографії розповідається не лише про один із кращих архітектурних ансамблів України ХVІІ ст. – Вишневецький палац – резиденцію відомого роду князів Корибутів-Вишневецьких, а й наводяться цікаві історичні дані про місто Вишневець на Волині. Видання супроводжується значним ілюстрованим матеріалом, частина якого публікується вперше.

Каталог творів сакрального мистецтва

Каталог творів сакрального мистецтва із запасників Національного заповідника «Замки Тернопілля» «Збережені реліквії сакрального мистецтва Національного заповідника «Замки Тернопілля»», в якому представлені фотографії ікон, скульптур, інших речей церковного вжитку, а також фотографії залів «Сакральне мистецтво» та «Сакральна скульптура». Подано опис експонованих речей на українській та англійській мовах.

Вийшов 52-й номер видання " "Вісник історії краю"

Вийшов 52-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю"

Вийшов 50-й номер Вісник історії краю

Вийшов 50-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю"

Вийшов 49-й номер Вісник історії краю

Вийшов 49-й номер видання Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю"

Вийшов черговий 47-й номер Вісник історії краю

Вийшов черговий 47-й номер видання заповідника "Вісник історії краю".