Готель "Гетьман" у 3d

В Україні стартував новий проект - "Україна у 3-d" і серед найкращих панорам вже представлений готель "Гетьман" у збаразькому призамковому парку.

Номер Люкс двомісний

Готель «Гетьман» розташований у старовинному місті Збаражі, на території прекрасного призамкового парку Потоцьких, в кількох метрах від старовинного замку князів Збаразьких та Вишневецьких, де чисте, прозоре повітря дихає славетним минулим. До ваших послуг 12 висококласних номерів з усіма зручностями, де можуть розміститися до 30-ти чоловік. До Вашої уваги інформація по номеру Люкс.

2-місний номер (окремий)

Готель «Гетьман» розташований у старовинному місті Збаражі, на території прекрасного призамкового парку Потоцьких, в кількох метрах від старовинного замку князів Збаразьких та Вишневецьких, де чисте, прозоре повітря дихає славетним минулим. До ваших послуг 12 висококласних номерів з усіма зручностями, де можуть розміститися до 30-ти чоловік. До Вашої уваги інформація по двомісному номері з двоспальним ліжком.

2-місні номери

Готель «Гетьман» розташований у старовинному місті Збаражі, на території прекрасного призамкового парку Потоцьких, в кількох метрах від старовинного замку князів Збаразьких та Вишневецьких, де чисте, прозоре повітря дихає славетним минулим. До ваших послуг 12 висококласних номерів з усіма зручностями, де можуть розміститися до 30-ти чоловік. До Вашої уваги інформація по двомісних номерах.

4-місні номери

Готель «Гетьман» розташований у старовинному місті Збаражі, на території прекрасного призамкового парку Потоцьких, в кількох метрах від старовинного замку князів Збаразьких та Вишневецьких, де чисте, прозоре повітря дихає славетним минулим. До ваших послуг 12 висококласних номерів з усіма зручностями, де можуть розміститися до 30-ти чоловік. До Вашої уваги інформація по чотиримісних номерах.