Діти з Донбасу

У вівторок 26.03.2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учнів 7-9 класів та їхніх батьків із Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 (Луганської області).

Благодійна екскурсія «Вертеп»

У п'ятницю, 20 жовтня 2017 року, у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учасників майстерні "Вертеп" для осіб з особливими потребами, яка діє при церкві Матері Божої Неустанної Помочі м. Тернополя.

Благодійні екскурсії для дітей із зони АТО

У святкову величну Різдвяну пору – 8 січня 2017 року працівниками Національного заповідника "Замки Тернопілля" було проведено дві благодійні екскурсії дітям, які прибули на відпочинок на зимові канікули у м. Тернопіль із зони проведення АТО.

Благодійні екскурсії

У суботу, 5 листопада 2016 року, було організовано і проведено 2 благодійні екскурсії Збаразьким замком для учасників АТО,  дітей учасників АТО,  дітей сиріт, для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, що потребують особливої уваги та підтримки, які навчаються у школах м. Збаража та м. Тернополя.

«Feel Ukraine»

17.08.2016 року у Збаразькому замку було проведено безкоштовну екскурсію для 25 учасників іноземних волонтерів.

Для дітей сиріт

У неділю, 10 квітня 2016 року, працівниками Національного заповідника «Замки Тернопілля» проведено благодійну екскурсію для дітей сиріт із міста Тлумач Івано-Франківської області в кількості 25 осіб.

"Миротворець" у Збаразькому замку

13 серпня 2015 року Збаразький замок відвідала група дітей із Луганська, Лисичанська, Попасної, Золотого, Нижнього, які відпочивають у дитячому оздоровчо-освітньому центрі "Миротворець". Для них було проведено благодійну екскурсію.