"До перемоги разом!"

12 червня 2015 року у м. Львові відбувся благодійний аукціон зі збору коштів для закупівлі спеціалізованих медичних автомобілів для забезпечення медиків-прикордонників, які захищають державний кордон України в зоні проведення антитерористичної операції. 

Діти зі Сходу

Діти зі східних областей, які перебувають на Тернопільщині, побували в Збаразькому замковому палаці Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Покрова у духовній та культурній спадщині України

У рамках вивчення духовної та культурної спадщини України вихованці Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст.  відвідали Збаразький замок, де для них екскурсовод Ольга Поліщук благодійно провела інформаційний день на тему: «Релігійне та національне значення свята Покрови Пресвятої Богородиці в житті українського народу».

Тематична екскурсія залами Замкового палацу

25 вересня 2014 року у Замковому палаці м. Збаража була благодійно проведена тематична екскурсія на тему: "Українські християнські традиції та елементи сакрального мистецтва".

Подарунок земляка

Дирекція Національного заповідника "Замки Тернопілля" висловлює щиру подяку пану Ярославу Антоновичу Флісаку – колишньому директору Департаменту Рахункової палати України, голові Тернопільського земляцтва в м. Києві, за подаровану ним колекцію зброї.

Проводяться благодійні екскурсії

Працівниками Заповідника уже традиційно проводяться благодійні екскурсії для вихованців шкіл-інтернатів Тернопільської області.

Меценати кінно-мистецького театру ім. Д. Вишнівецького

Щиру подяку дирекція Національного заповідника висловлює підприємствам, установам та організаціям, що долучилися до будівництва кінно-мистецького театру імені князя Дмитра (Байди) Вишнівецького.