Виставка графіки та живопису

В рамках пісенного фестивалю «Байда» у Вишневецькому палаці відбулося відкриття двох виставок: виставки  20 графічних робіт-портретів славетних князів Галицьких-Острозьких відомого Тернопільського художника-дизайнера Олега Кіналя та виставки живописних полотен художників України, учасників Всеукраїнського живописного пленеру «Байда SICH», яку презентували  організатори та учасники пленеру заслужений художник України Богдан Ткачик та художник Дирбавка Михайло.

«Малярство та реставрація» Володимира Магінського

18 серпня 2016 року, в приміщенні Львівської Національної галереї імені Бориса Григоровича Возницького відкрилася виставка Володимира Магінського під назвою «Малярство та реставрація».

Бельгійський автобронедивізіон знову у Збаражі!

5 серпня 2016 року у Замковому палаці м. Збаража було відкрито виставку “Бельгійський автобронедивізіон в Україні під час Першої світової війни”. 

Виставка Євгена Удіна у Замковому палаці

5 серпня 2016 року у виставковому залі Замкового палацу м. Збаража відбулося відкриття виставки художніх робіт Євгена Удіна – Заслуженого художника УРСР, члена Національної спілки художників України, графіка та його покійної дружини Тамари Удіної.

«Замки і лицарі» у Скалаті

У неділю, 26 червня 2016 року у Скалатському замку відбулося відкриття виставки фотосвітлин Заслуженого журналіста України, фотохудожника Василя Бурми «Замки і лицарі». Даний захід був приурочений до свята замку та Дня міста Скалата.

Живопис Світлани Ткачук

17 лютого у Вишнівецькому палаці відбулося відкриття виставки живопису Світлани Ткачук. Художниця з Кременця представила цілий ряд робіт, окремі з яких виконані специфічною технікою.

У Тернопільській ОДА представили роботи учасників пленеру Байда – SICH. Вишнівець-2015»

Виставку картин, написаних у рамках першого Всеукраїнського живописного пленеру «Байда – SICH. Вишнівець-2015» відкрили 22 січня у Тернопільській обласній державній адміністрації.