"Побратими" з Глубчіце в гостях у Збаражі

4-5 травня 2014 року Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою міською радою провели зустрічі та перемовини з Керівництвом міського уряду та представників громадськості міста Глубчіце опольського воєводства Польщі

Міжнародна нагорода Заповідника

6 грудня 2013 року делегація Національного заповідника "Замки Тернопілля" в складі ученого секретаря Надії Макарчук та наукового співробітника Руслана Підставки були запрошені для отримання нагород конкурсу на кращі інвестиційні проекти Польщі, Білорусі та України. "Кришталеву цеглу" ІІІ ступеня та диплом відповідного зразка отримав інвестиційний проект реставрації віталень Замкового палацу м. Збаража.

"ДІМ-2013 - Кришталева Цегла" (Люблін)

Національний заповідник "Замки Тернопілля" бере участь у відкритому міжнародному конкурсі "ДІМ-2013" на найкращу будівельну та реставраційну інвестицію з обох боків східного кордону ЄС, що проходитиме у м. Люблін (РПольща) 6-7 грудня. В рамках згаданого конкурсу на головний приз "Кришталева Цегла" Заповідником було представлено два інвестиційних проекти по відбудові та реставрації Замкового палацу м. Збаража та призамкових споруд (готель "Гетьман").

Глубчіце - Збараж

25 квітня 2013 року Збаразький замок відвідала делегація міста Глубчіце Опольського воєводства Польщі.

Участь у міжнародній конференції "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури"

25-26 квітня 2013 року на базі музею "Замковий комплекс "Мир"" (Гродненська обл., Білорусія) відбулась міжнародна наукова конференція "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури".

Поглиблюємо міжнародні культурні зв'язки

В 2012 році з ініціативи Національного заповідника "Замки Тернопілля"розпочата співпраця і підписана попередня Угода із Замком Князів Поморських міста Щеціна Західнопоморського воєводства Польщі.В цьому ж році делегація із Щеціна відвідала Україну ,ознайомилася з памятками нашої культурної спадщини,специфікою роботи низки заповідників і музеїв Західної України. 15 квітня 2013 року в залі А. Ягеллонки Замку Князів Поморських відбулися урочистості підписання Договору про співпрацю між цією польською інституцією і низкою українських установ памяткоохоронного та музейного спрямування, серед яких – Національний заповідник "Замки Тернопілля".

Шановні гості у Збаразькому замку

18 грудня у Збаразькому замку з робочим візитом в рамках поглиблення двостороннього співробітництва та обговорення низки питань пов'язаних з реалізацією проектів у сфері економіки, освіти, культури та спорту перебували пан Ярослав Дрозд - генеральний консул Республіки Польща у Львові та пан Войцех Білінські - консул-радник Генерального консульства Республіки Польща у Львові.