Дерев'яні церкви майстра Михайла Яськовича

З 16 січня 2015 року до 22 лютого 2015 року у Замковому Музеї Замку Князів Поморських у Щецині триватиме виставка робіт Михайла Яськовича. Відкриття виставки відбудеться 16 січня 2015 року о 17 год.

Моя шопка. Виставка-конкурс у Польщі

Працівники Національного заповідника "Замки Тернопілля" – учений секретар Макарчук Надія Йосипівна та начальник відділу обслуговування туристів Станкевич Ольга Ярославівна прийняли участь у відкритті VI Міжнародної виставки шопок "Моя шопка", яке відбулося 13 грудня 2014 року у м. Глубчице Опольського воєводства, Польща.

Французька делегація у Вишнівецькому палаці

29 жовтня цього року Вишнівецький палацово-парковий комплекс відвідали гості із Франції – Жіль Маметц – Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні та професор Університету П’єра і Марії Кюрі Жак Фрессар, якому було вручено диплом Почесного доктора Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Міжнародна наукова конференція у Збаразькому замку

У суботу 25 жовтня у Замковому палаці м. Збаража відбудеться міжнародна наукова конференція, присвячена 320-й річниці битви під Годовом.

Міжнародний пам'яткоохоронний семінар у Польщі

Впродовж 1-4 вересня 2014 року відбувся міжнародний семінар «Проблеми управління замково-палацовими комплексами Польщі та України», організований Міжнародним центром охорони культурної спадщини в Жовкві  та Національним інститутом культурної спадщини у Варшаві.

 

Делегація Національного заповідника в місті Глубчіце

У відповідності до Угоди, укладеної у 2012 році між Національним заповідником "Замки Тернопілля" та Урядом міста Глубчіце Опольського воєводства Польщі, на запрошення Бурмістра Глубчіц пана Яна Крувки, 24-25 липня 2014 року відбувся робочий візит представників Національного заповідника "Замки Тернопілля" на чолі з генеральним директором Анатолієм Маціпурою.

Делегація з Польщі

20 липня 2014 року Збаразький замок відвідала делегація з польського міста Глубчіце на чолі із секретарем міського уряду паном Казимиром Наумчиком. Члени делегації ознайомилися з новими експозиціями, ходом реставраційних та відновлювальних робіт в замку.