Наукові конференції 2014 року

Пропонуємо ознайомитись з планом наукових конференцій Національного заповідника "Замки Тернопілля" на 2014 рік. Запрошуємо усіх бажаючих до участі у роботі конференцій.

"Скалат: історія і сьогодення"

18 жовтня 2013 року у конференц-залі, який знаходиться у відреставрованій східній вежі Скалатського замку відбулася наукова конференція "Скалат: історія і сьогодення", присвячена 500-річчю першої писемної згадки про місто.

«Замок і інші пам’ятки Микулинець – туристичні перлини Тернопілля»

4 жовтня 2013 року в актовому залі Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації відбулась регіональна конференція "Замок і інші пам'ятки Микулинець - туристичні перлини Тернопілля", організована науковими працівниками Національного заповідника "Замки Тернопілля".

«Реставрація Вишневецького палацу як важливий фактор пам’яткоохоронної діяльності»

20 вересня 2013 року у Вишневецькому палаці пройшла науково-практична конференція на тему: "Реставрація Вишневецького палацу як важливий фактор пам'яткоохоронної діяльності". У роботі конференції взяли участь науковці з Хотина, Кам'янця-Подільського, Кременця та науковці Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Трипільська культура Тернопільщини в дослідженнях українських і зарубіжних істориків

23 серпня 2013 року спільними зусиллями працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля" та Борщівського обласного комунального краєзнавчого музею проводилась наукова конференція "Трипільська культура Тернопільщини в дослідженнях українських і зарубіжних істориків"

Історія, фортифікації і туризм Тернопільського Поділля

26 липня 2013 року у с. Язловець Борщівського району Тернопільської області проводилась міжнародна наукова конференція "Історія, фортифікації і туризм Тернопільського Поділля", присвячена 640-річчю першої писемної згадки про с. Язловець.

Участь у конференції "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури"

25-26 квітня 2013 року на базі музею "Замковий комплекс "Мир" (Гродненська обл., Білорусія) відбулась міжнародна конференція "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури"