Міжнародна археологічна конференція у Збаражі

Дослідження минулого свого краю, в більшій мірі, є прерогативою науковців істориків. Історичне минуле, у своїй більшій історичній площині, можуть привідкрити саме археологи – люди, які у своїй професії, в якійсь мірі, є фанатами своєї справи. Історія від палеоліту до пізнього середньовіччя багата на археологічні та архітектурні пам'ятки, і честь їхнього дослідження належить саме археологам. З метою узагальнення і вивчення уже існуючих результатів досліджень 23 серпня цього року у Збаразькому замку НЗ "Замки Тернопілля" відбулась міжнародна археологічна конференція з актуальною темою: "Археологічні дослідження, як засіб пізнання історії краю". В конференції взяли участь науковці, як з України – так і з зарубіжжя, а саме: Болгарії, Росії, Польщі, Франції та Іспанії.

Відбулася конференція "Парки Діонісія Міклера"

В цьому році виповнилося 250 років з дня народження відомого ландшафтного архітектора, людини, яка кардинально змінила погляд по відношенню до влаштування штучних зелених насаджень та визначила стилі і смаки у формуванні ландшафтних парків на території сучасної Західної України. Один з небагатьох іноземців, який мав такий вплив в сфері розвитку паркового мистецтва на території нашого краю. Мова йде про Ірландського майстра – Діонісія Міклера, який у 1792 році на прохання княгині Любомирської приїхав на Волинь. З нагоди цього ювілею 13 – 14 вересня працівниками Національного заповідника «Замки Тернопілля» та Кременецького ботанічного саду була організована та проведена міжнародна науково – практична конференція «Парки Діонісія Міклера»

Фото з НПК "Пристосування замків Бучаччини"

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт з Бучацької науково-практичної конференції.

Фото з МНК Замковий туризм Тернопілля

Пропонуємо до Вашої уваги фотографії з Міжнародної наукової конференції "Замковий туризм Тернопілля: проблеми та перспективи"

Конференція "Історія, політика і культура у Східній Європі"

9-10 липня 2012 року Центральним Славістичним Центром (Університет Сент Луїс, Міссурі, США) спільно з Державною вищою східноєвропейською школою в Перемишлі та Ягеллонським університетом у Кракові, з нагоди 50-ї річниці заснування "CENTRAL SLAVIC CONFERENCE", у Перемишлі (Польща) була організована І Міжнародна конференція "Історія, політика і культура у Східній Європі".

Програма НПК "Перспективи відродження замків Бучаччини"

Пропонуємо Вашій увазі програму науково-практичної конференції "Перспективи відродження замків Бучаччини"

Програма МНК "Замковий туризм Тернопілля"

Пропонуємо до Вашої уваги програму Міжнародної наукової конференції "Замковий туризм Тернопілля: проблеми та перспективи"