Міжнародна конференція

15 жовтня у Вишневецькому палаці, а 16 жовтня у Збаразькому замку проводилась Міжнародна науково-практична конференція "СУЧАСНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ТА РЕКРЕАЦІЇ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ МОЛОДІЖНОГО РЕСУРСУ".

У Вишнівці відбулася наукова конференція присвячена темі давніх міст нашого краю.

18 вересня у Вишнівецькому відділі Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбулася науково – практична конференція «Вишнівець в контексті формування мережі міст південно-західної Волині XIV – XVIII ст.» Головною метою проведення даного заходу став аналіз урбанізаційних процесів на українських землях у складі Литовської держави та Речі Посполитої а також дослідження ролі представників державної еліти у формуванні і розвитку мережі міст та факторів, що впливали на ці процеси. Крім цього історики, науковці, краєзнавці, що взяли участь у конференції приділили увагу діяльності свої попередників - відомих дослідників Волинського краю.

Конференція у Чорткові

Запрошуємо до участі у конференції!

Конференція у Вишнівці

Запрошуємо до участі у конференції, яка проводитиметься на базі Національного заповідника "Замки Тернопілля" – палацово-парковий комплекс у Вишнівці.

Міжнародна наукова конференція «Замки Західної України…»

Щорічно у древньому Збаразькому замку в переддень свята Юрія Побідоносця (6 травня) проходить традиційне відкриття туристичного сезону «Мандруємо замками Тернопілля» та святкування Дня міста Збаража, патроном і покровителем, якого є Юрій Змієборець. Саме цей святий і прикрашає герб міста Збаража, наданий йому австрійським цісарем Францом ІІ у 1797 р.

"Сакральне мистецтво українського бароко в музейних колекціях та храмах України"

30 квітня 2014 року в органному залі Збаразького замку пройшла науково-практична конференція на тему: "Сакральне мистецтво українського бароко в музейних колекціях та храмах України". Учасниками даного заходу були науковці Національного заповідника "Замки Тернопілля", а також численні гості, в тому числі з Харкова, Тернополя, Чорткова.

"Битва під Збаражем - важливий етап Національно-визвольної війни українського народу ХVII ст."

30 квітня  2014 року в органному залі Збаразького замку пройшла науково-практична конференція "Битва під Збаражем - важливий етап Національно-визвольної революції українського народу ХV ІІ ст." з нагоди 365-ї річниці цієї визначної історичної події.